Publiczne Gimnazjum nr 1 - Osiągnięcia uczniów
Strona głównaKontakt
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Linki

Osiągnięcia uczniów
NASZE PEREŁKI

2015/2016
MAŁGORZATA KOZIOŁ
- laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego
DANIEL HALAT
- finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki
- finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki
- III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym "Madra Sowa"
KAROLINA ŻAK
- finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego
KAROLINA PASZKOWSKA
- finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego
ADAM SUDOŁ
- finalista Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea
JOANNA DWOJAK
- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym "Kolory natury"
- wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Podkarpacie trzyma formę"
KLAUDIA SZYPUŁA
- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego
- Mistrzostwa Okregu Podkarpackiego w pływaniu:
I miejsce na dyst. 200m w stylu dowolnym, II miejsce na dyst. 800m w stylu dowolnym,
III miejsce na dyst. 400m w stylu dowolnym
IGA SUDOŁ
- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego
ANNA BŹDZIKOT
- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego
JUSTYNA MICEK
- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego
MAGDALENA SIEWIEC
- laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego
PATRYK WILK
- laureat Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego
FILIP ZIĘBA
- laureat Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego
CHÓR CANTUS
- II miejsce w Podkarpackim Festiwalu Pieśni Misyjnej

2014/2015
ADAM SUDOŁ
-laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Olimpus 2015"
-finalista Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea
-III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym "1z10"
-I miejsce w Powiatowym Konkursie Prozy i Poezji "Wszystko od nowa"
JAKUB SZCZEPANIAK
-laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Olimpus 2015"
SZYMON ZIĘBA
-II miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w biegu na dystansie 1000m
- I miejsce w Mistrzostwach Polski młodzików w lekkiej atletyce
-IV miejsce w Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy w Gruzji w biegu na dystansie 800m
KLAUDIA SZYPUŁA
-II miejsce w Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego w pływaniu stylem dowolnym na 400m
-II miejsce w półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w pływaniu stylem dowolnym na 50m
MATEUSZ ZDYRSKI
-laureat Ogólnpolskiego Konkursu Matematycznego "Olimpus 2015"
ANNA BŹDZIKOT
-finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii
JAKUB GOŁĄBEK
-laureat Ogólnopolskiego Konkrsu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
-laureat Ogolnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II "Olimpus"
WIKTORIA KOSIOROWSKA
-laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego "Olimpus"
-laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II "Olimpus"
-II miejsce w Powiatowym Konkursie Prozy i Poezji "Wszystko od nowa"
DOMINIKA BURKIEWICZ
-laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II "Olimpus"
-laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Olimpus 2015"
MAŁGORZATA KOZIOŁ
-laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Olimpus 2015"
-laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego "Olimpus"
KATARZYNA ROZMUS
-laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego "Olimpus"
-laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II "Olimpus"
DANIEL HALAT
-III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym "Duet Pitagorejczyków"
KONRAD STOLARZ
-III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym "Duet Pitagorejczyków"
KLAUDIA KSIĄŻEK
-I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych

2013/2014
KLAUDIA JANUS
-laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego
JAKUB GOŁĄBEK
-finalista
wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
SZYMON ZIĘBA
-I miejsce w wojewódzkich biegach przełajowych
-IV miejsce w mistrzostwach Polski młodzików
-I miejsce w wojewódzkiej gimnazjadzie w lekkiej atletyce
MATEUSZ ZDYRSKI
-finalista Międzynarodowego Matematycznego Pangea
DOMINIKA BURKIEWICZ
-laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego "Olimpus"
-laureatka ogólnopolskiego konkursu MULTITEST - kategoria geografia
KAROLINA ŻAK
-I miejsce w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla gimnazjalistów w konkursie "Przeniesieni 1939"
-
laureatka ogólnopolskiego konkursu MULTITEST - kategoria matematyka
KLAUDIA KSIĄŻEK
-I miejsce w wojewódzkim konkursie Szopek Bożonarodzniowych
BARTOSZ KOPEĆ
-finalista Międzynarodowego Matematycznego Pangea
TOMASZ STOLARZ
-finalista Międzynarodowego Matematycznego Pangea
HALAT DAMIAN
-laureat ogólnopolskiego konkursu MULTITEST - kategoria matematyka
KAMIL STOLARZ
-laureat ogólnopolskiego konkursu MULTITEST - kategoria matematyka
JAKUB SZCZEPANIAK
-laureat ogólnopolskiego konkursu MULTITEST - kategoria matematyka
DOMINIK KRZĄSTEK
-laureat ogólnopolskiego konkursu MULTITEST - kategoria matematyka
ANNA BŻDZIKOT
-I miejsce w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla gimnazjalistów w konkursie "Przeniesieni 1939"
JUSTYNA MICEK
-I miejsce w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla gimnazjalistów w konkursie "Przeniesieni 1939"
KATARZYNA PUZIO
-I miejsce w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla gimnazjalistów w konkursie "Przeniesieni 1939"
NATALIA DŁUŻYŃSKA
-laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego "Olimpus"
MATEUSZ RZESZUT
-laureat Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego "Olimpus"
NATALIA TRELA
-II miejsce w XXIX Festiwalu Piosenki Ekologicznej
CHÓR "CANTATA"
-III miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Maryjnej

2012/2013
KONRAD ŻARÓW
-finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii
-laureat Ogólnopolskiego Konkursu Astronomicznego "Astrolabium"
-laureat ogólnopolskiego konkursu "Multitest" z geografii
-wyróżnienie w polsko-ukraińskim konkursie fizycznym "Lwiątko"
IZABELA STOLARZ
-finalistka wojewódzkiego etapu konkursu polonistycznego
-laureatka I stopnia XIII Powiatowego Konkursu Ortograficznego "Mistrz ortografii"
JUSTYNA WIĄCEK
-wyróznienie w ogólnopolskim konkursie literackim "Moja ulubiona książka"
KLAUDIA JANUS
-wyróznienie w ogólnopolskim konkursie literackim "Moja ulubiona książka"
DOMINIK KOBZDA
-finalista wojewódzkiego etapu konkursu historycznego
KAROLINA LULEK
-wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie "Multitest" z języka niemieckiego
SŁAWOMIR DEPTUCH
-wyróżnienie w polsko-ukraińskim konkursie fizycznym "Lwiątko"
MATEUSZ ZDYRSKI
-laureat ogólnopolskiego konkursu "Miltitest" z matematyki
DOMINIKA BURKIEWICZ
-laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego "Olimpus"
KATARZYNA ROZMUS
-laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego "Olimpus"
WIKTORIA KOSIOROWSKA
-laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego "Olimpus"
PATRYCJA BURAS
-wyróżnienie w wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Bezpieczne wakacje"
-nagroda w plenerze malarskim "Wiatraki 2013"
-wyróznienie w ogólnopolskim konkursie "Multitest" z geografii
CHÓR "CANTUS"
-I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Misyjnej
SZYMON ZIĘBA
-I miejsce w wojewódzkich biegach przełajowych
REPREZENTACJA SIATKARZY w składzie:
Robert Rębisz, Łukasz Rębisz, Tomasz Kopeć, Kamil Trela, Robert Krystel, Maciej Sudoł, Damian Tęcza,Konrad Stelmach, Sławomir Deptuch
-III miejsce w rejonowych zawodach w piłce siatkowej chłopców

2011/2012
KLAUDIA JANUS
- laureatka VII Edycji Konkursu "Młodzież jakiej nie znacie" pt."W mojej młodości wypływam na głębię"
NATALIA DŁUŻYŃSKA
- finalistka wojewódzkiego konkursu patriotycznego "Ks.Piotr Skarga"
KONRAD ŻARÓW
- III miejsce w Powiatowym Konkursie Geograficznym "Polska w Europie"
- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej

2010/2011
MAŁGORZATA BIESIADECKA
- laureatka wojewódzkiego etapu konkursu polonistycznego
- wyróżnienie w kategorii literackiej w VII Ogólnopolskim Konkursie „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”
- laureatka ogólnopolskiego konkursu „Na skrzydłach wiary i rozumu unosi się duch mojej młodości
JOANNA GRABOWSKA
- wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Wolność i odpowiedzialność – nauki Jana Pawła II w naszych sercach”
PAULINA KODYRA
- III miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Ekologicznej

2009/2010
EWELINA TĘCZA
- laureatka wojewódzkiego etapu konkursu polonistycznego
- laureatka wojewódzkiego etapu konkursu historycznego
MARIA BUCZEK
- finalistka wojewódzkiego etapu konkursu historycznego
ALEKSANDRA SZCZYREK
- I nagroda w X Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Świętym być – różne drogi do świętości”
ANNA STEC
- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Bezpieczne wakacje”
JADWIGA PIECHOTA
- III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym „Mądra Sowa”
KRYSTIAN WOŁOSZ
- III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym „Mądra Sowa”

2008/2009
DOMINIKA FORTUNA
- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym Klio 2009 w kategorii praca plastyczna
EWELINA TĘCZA
- laureatka wojewódzkiego etapu konkursu ortograficznego „Liga Ortograficzna”
- II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mitologicznym Klio 2009 w kategorii test wiedzy
- finalistka wojewódzkiego etapu konkursu historycznego
SARA WACHOWSKA
- laureatka wojewódzkiego etapu konkursu ortograficznego „Liga Ortograficzna”

2007/2008
DOMINIKA FORTUNA
- I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Bezpieczne Wakacje”
ANNA STEC
- III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Bezpieczne Wakacje”