Dodane przez molik dnia 18 kwiecień 2017

Sukcesy, na które pracuje się cały rokDo zakończenia roku szkolnego 2016/2017 pozostało nam tylko 2 miesiące. Możemy powoli przystąpić do podsumowania tegoż roku ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć naszych uczniów.

Wojewódzkie konkursy przedmiotowe: Adam Sudoł (kl.3d) - laureat konkursy fizycznego oraz finalista konkursu matematycznego, Wilk Patryk (kl.3b) - finalista konkursu historycznego, Małgorzata Kozioł (kl.3c) - finalistka konkursu biologicznego i geograficznego oraz Michał Maciąg (kl.3b) - finalista konkursu geograficznego.

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna: Natalia Szczęch (kl.3b), Magdalena Siwiec (kl.3b), Marzena Siwiec (kl.3b) i Victoria Puk (kl.1b) - laureatki.

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych: Dawid Rembisz (kl.3d - 1.miejsce, Izabela Ziętek (kl.2d) - 3.miejsce

Powiatowy Konkurs Prozy i Poezji w Weryni: Patrycja Kosek - 1.miejsce w kategorii poezja, Adam Sudoł - 2.miejsce w kategorii proza.

Wydarzenia sportowe: dziewczęta - 1.miejsce w zawodach powiatowych w unihokeju, 3.miejsce w zawodach powiatowych w siatkówce, 4.miejsce w zawodach powiatowych w koszykówce i w piłce ręcznej, 2.miejsce Natalia Lewicka (kl.2b) w rzucie oszczepem, 1.miejsce Kopeć Urszula (kl.1b) w pływaniu stylem dowolnym w otwartych mistrzostwach o puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Kolbuszowej;

chłopcy - 4.miejsce w półfinale wojewódzkim w unihokeju, 3.miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce, 2.miejsce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej; 1.miejsce Nikodem Naróg (kl.2e), 2.miejsce Karol Szypuła (kl.1a) i 3.miejsce Kamil Szypuła w pływaniu stylem dowolnym w otwartych mistrzostwach o puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Kolbuszowej.