dzień.de 2017

Tegoroczna akcja dnia niemieckiego realizowana była pod hasłem "Eine Kleine Reise durch Hessen und Deutschland". W ramach tego dnia uczniowie przygotowali różnorodne projekty i plakaty. Dodatkowo odbył się cykl pogadanek z dziedziny Landenskunde na temat krajów związkowych Hesja i Bawaria. Zwycięzcami konkursu zostali: I miejsce - Kornelia Siwiec  (kl.IIa), II miejsce - Aleksandra Wójtowicz (kl.IIa) i Miłosz Sikora (kl.IIe), zaś III miejsce - Julia Olucha (kl.IIa) i Paulina Wójcik (kl.Id). Dodatkowo wyróżniono następujących uczniów: Monika Serafin (kl.IIc), Natalia Sudoł (kl.IIa), Julia Migas (kl.Ib), Dominika Zięba (kl.Id), Alicja Czaja (kl.Ic), Marcin Puzio (kl.IIe) i Sebastian Rozmus (kl.2a). Gratulujemy!
molik dnia 03 wrzesień 2017