Publiczne Gimnazjum nr 1 - News:
Strona głównaKontakt
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Linki

Sukcesy, na które pracuje się cały rokDo zakończenia roku szkolnego 2016/2017 pozostało nam tylko 2 miesiące. Możemy powoli przystąpić do podsumowania tegoż roku ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć naszych uczniów.

Wojewódzkie konkursy przedmiotowe: Adam Sudoł (kl.3d) - laureat konkursy fizycznego oraz finalista konkursu matematycznego, Wilk Patryk (kl.3b) - finalista konkursu historycznego, Małgorzata Kozioł (kl.3c) - finalistka konkursu biologicznego i geograficznego oraz Michał Maciąg (kl.3b) - finalista konkursu geograficznego.

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna: Natalia Szczęch (kl.3b), Magdalena Siwiec (kl.3b), Marzena Siwiec (kl.3b) i Victoria Puk (kl.1b) - laureatki.

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych: Dawid Rembisz (kl.3d - 1.miejsce, Izabela Ziętek (kl.2d) - 3.miejsce

Powiatowy Konkurs Prozy i Poezji w Weryni: Patrycja Kosek - 1.miejsce w kategorii poezja, Adam Sudoł - 2.miejsce w kategorii proza.

Wydarzenia sportowe: dziewczęta - 1.miejsce w zawodach powiatowych w unihokeju, 3.miejsce w zawodach powiatowych w siatkówce, 4.miejsce w zawodach powiatowych w koszykówce i w piłce ręcznej, 2.miejsce Natalia Lewicka (kl.2b) w rzucie oszczepem, 1.miejsce Kopeć Urszula (kl.1b) w pływaniu stylem dowolnym w otwartych mistrzostwach o puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Kolbuszowej;

chłopcy - 4.miejsce w półfinale wojewódzkim w unihokeju, 3.miejsce w półfinale wojewódzkim w siatkówce, 2.miejsce w zawodach powiatowych w piłce ręcznej; 1.miejsce Nikodem Naróg (kl.2e), 2.miejsce Karol Szypuła (kl.1a) i 3.miejsce Kamil Szypuła w pływaniu stylem dowolnym w otwartych mistrzostwach o puchar przewodniczącego Rady Miejskiej w Kolbuszowej.

molik dnia 18 kwiecień 2017
0 komentarzy · 284 czytań · Drukuj
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?