Zapachniało wiosną

W radosnych nastrojach gimnazjaliści powitali najpiękniejszą porę roku. Dzień przeznaczony był na prezentację szerokich umiejętności uczniów.
Uczniowie poszczególnych klas przygotowali przebrania owocowo-warzywne. Mogliśmy podziwiać: śliwkę, pieczarkę, pomidora, jabłko, banana, pomarańczę, truskawkę i marchewkę. Każda z postaci a zabawnej rymowance zachwalała swoje zdrowotne walory. Dodatkowo klasy typowały swoją "Panią Wiosnę", która prezentowała wiosenny kapelusz. Było artystycznie, kolorowo i... bardzo pomysłowo.
Na wystawę wiosennych kapeluszy zapraszamy do biblioteki szkolnej. Równocześnie reprezentacje klas rozgrywały na hali sportowej mecze siatkówki. Dodatkowych emocji dostarczył nam pokaz sprawności bojowej, przygotowany przez nauczycieli i uczniów z klasy wojskowej Zespołu Szkół nr 2 w Nowej Dębie. Po wyczerpujących konkurencjach było także coś dla ciała: pyszne, zdrowe przekąski i słodkie co nieco.
Sezon wiosenny uznajemy za rozpoczęty!